Aktualności

Podsumowanie sezonu 2013

SEKCJA TRIAL

Mistrzostwa Polski

Zawodnicy Sekcji Trial KKCiM Smok zdobyli tytuł II Klubowego Wicemistrza Polski. Zespół w składzie: Tomasz Hajduk, Krzysztof Martyna, Adam Łanoszka, Piotr Ryncarz, Tomasz Kuzak, Robert Nawalany, Krzysztof Korzeniak, Andrzej Mistarz, Robert Musiał i Szczepan Biłos pewnie pokonali czwarty w klasyfikacji  klub BKM Silesia Bytom.

Indywidualnie:

Tomasz Hajduk – Mistrz Polski w klasie Senior, 11 wygranych eliminacji w grupie B

Adam Łanoszka – IV miejsce w klasie Senior

Robert Nawalany – V miejsce w klasie Senior

Piotr Ryncarz – V miejsce w klasie Otwartej, zwycięzca wszystkich eliminacji w grupie C    w klasie Otwartej

Tomasz Kuzak – VII miejsce w klasie Otwartej

Krzysztof Martyna – VIII miejsce w klasie Otwartej

Andrzej Mistarz – VIII miejsce w klasie Senior

Krzysztof Korzeniak – X miejsce w klasie Otwartej

Robert Musiał – XIV miejsce w klasie Otwartej

Szczepan Biłos – XX miejsce w klasie Otwartej

 

Puchar Polski

W Pucharze Polski startowali: Adam Styła, Krzysztof Ryncarz, Klara Dubaniowska, Ryszard Wacławczyk, Andrzej Basaj, Mateusz Sochacki i Mirosław Kopijka.

Idywidualnie:

Adam Styła – zdobywca Pucharu Polski w klasie Weteran

Krzysztof Ryncarz – II miejsce w klasie Maluch

Klara Dubaniowska – II miejsce w klasie Kobiety

Ryszard Wacławczyk – VI miejsce w klasie Otwartej

Mateusz Sochacki – IX miejsce w klasie Otwartej

Andrzej Basaj – X miejsce w klasie Otwartej

Mirosław Kopijka – XXXV miejsce w klasie Otwartej

Warto podkreślić świetny debiut 11-letniego Krzysztofa Ryncarza, który w swojej klasie zajął II miejsce

 

Classic Trial

W sezonie 2012 barwy KKCiM Smok reprezentowali: Leszek Liszka i Mirosław Kopijka, którzy zajęli odpowiednio miejsca IV i V.

 

SEKCJA CYKLOTRIAL

O dużym sukcesie mogą mówić nasi zawodnicy z sekcji Cyklotrial. Zespół w składzie: Kornel Brygoła, Piotr Surga, Jarosław Byrski, Artur Bachula, Bartłomiej Hajduk, Adrian Wojtasik, Dawid Wacławczyk i Dawid Woźniak – zdobył tytuł Klubowego Wicemistrza Polski, zajmując ze swoimi młodszymi kolegami : Pawłem Ryncarzem, Kamilem Woźniakiem i Krystianem Woźniakiem – odpowiednio wysokie miejsca w swoich klasach.

Idywidualnie:

Kornel Brygoła – V miejsce w klasie Elite

Jarosław Byrski – VI miejsce w klasie Elite

Bartłomiej Hajduk – I miejsce w klasie Młodzik

Adrian Wojtasik – II miejsce w klasie Młodzik

Dawid Wacławczyk – III miejsce w klasie Młodzik

Dawid Woźniak – IV miejsce w klasie Młodzik

 

SEKCJA RAJDOWA

Członek naszego Klubu Szymon Kornicki startujący Citroenem DS3 R3T zdobył tytuły Wicemistrza Polski w klasie 5 oraz w klasie 2WD. Dodatkowo udało mu się także wywalczyć II miejsce w Citroen Racing Trophy 2013.